• Karnawał trwa...

• W piątek 13 srycznia, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych nasza szkoła zamieniła się w salę balową! Zakończyliśmy pierwsze półrocze roku szkolnego 2022-2023 imprezą choinkową. Oprawę muzyczną przygotował Kuba - uczeń klasy szóstej. Uczennice klasy ósmej oraz siódmej wcieliły się w rolę animatorek, przygotowały fantastyczne gry i zabawy, które spodobały się zarówno młodszym jak i starszym dzieciom, a rodzice zadbali o przygotowanie pysznego poczęstunku oraz prezenty dla wszystkich uczniów!

Zabawa była fantastyczna! Dziękujemy! Do zobaczenia po feriach!

• FOTO-PLOTKA

• W dniu 3 stycznia w naszej szkole został ogłoszony konkurs fotograficzny. Jego organizatorem był SU. Uczniowie klas IV-VIII mieli za zadanie wykonać  interesujące i wyjątkowe zdjęcie  oraz przesłać je organizatorom. Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie, ponieważ fotografie były piękne i trudno było wybrać z nich te najlepsze. Ostatecznie udało się wyłonić zwycięzców, a są nimi: Lena Andrzejczak z klasy IV i Maja Wasiak z klasy VIII - pierwsze miejsce, Julia Cerk z klasy VII i Lidia Olczyk z klasy IV - drugie miejsce, Antosia Hesse z klasy VI i Alicja Łanocha z klasy VII - trzecie miejsce. Zwycięzcy otrzymali indywidualne identyfikatory i od dziś będą wykonywać zdjecia podczas wydarzeń szkolnych. Gratulujemy wygranych i mamy nadzieję, że wszystkie uroczystości będą miały profesjonalną oprawę fotograficzną.

• WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

• W klasie I odbyły się Rodzinne Warsztaty Świąteczne. Głównym celem warsztatów było wywołanie radości z powodu zbliżających się świąt oraz uczestnictwa bliskich osób we wspólnej zabawie. Warsztaty sprzyjały doskonaleniu posiadanych sprawności i umiejętności oraz aktywności uczniów i rozwijania zdolności plastycznych. W miłej i przyjaznej atmosferze powstawały pełne uroku dekoracje świąteczne.