• Rozstrzygnięcie konkursu „Bliżej siebie i innych, z dala od używek!”, w ramach kampanii ZTU 2024

• W ramach konkursu przyznano 16 równorzędnych nagród głównych (bezprzewodowe zestawy muzyczne), 41 wyróżnień specjalnych (słuchawki bezprzewodowe/ mini głośniki JBL/gry planszowe) oraz 1542 wyróżnień (książki/zestawy kreatywne/puzzle). Wśród nich znalazło się 3 uczniów naszej szkoły: Nicola Bienias – laureatka nagrody głównej, Weronika Andrysiak i Maciej Zych – wyróżnienia. Swoje prace konkursowe uczniowie wykonywali na zajęciach koła plastycznego, pod kierunkiem p. M. Frontczak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• 2 września rozpoczęliśmy kolejny rok edukacji – przywitaliśmy nowy rok szkolny 2024/2025. Pani Dyrektor serdecznie pozdrowiła wszystkich zebranych: uczniów, rodziców, nauczycieli, w tym uroczystym dniu, podkreślając wagę wspólnej pracy w procesie edukacyjnym oraz wyraziła nadzieję na owocny i pełen sukcesów rok szkolny. Po przemówieniu nastąpiło oficjalne przedstawienie wychowawców grup i klas, którzy będą towarzyszyć uczniom przez cały nadchodzący rok.

Życzymy wszystkim pomyślnego roku szkolnego, rozwoju osobistego, sukcesów, wytrwałości oraz radości z odkrywania tego, co nieodkryte.

Wszak „Każdy początek ma w sobie magię nowych możliwości”…

Leźnica Mała 36, 99-100 Łęczyca

• Poniedziałek - 11.00 – 13.00