Szkoła Podstawowa w Leźnicy Małej

Logowanie

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Dorota  Andrysiak
Foto Elżbieta Ceglarska Sala: edukacja wczesnoszkolna
e_ceglarska@wp.pl
 
 
Włodzimierz Dudka
wlodek.dudka@op.pl
 
 
Maria Frontczak Sala: edukacja wczesnoszkolna
mfrontczak@onet.pl
Foto Magdalena Galant
galant.m@interia.pl
 
 
Dorota Góralska
 
 
Ewa Jagielska - Wnuk
 
 
Magdalena  Jasiaczek
mjch@op.pl
 
 
Bohdan  Kmiecik
 
 
Renata Kubiak
kubiak.renata@gmail.com
 
 
Aleksandra Matczak
matczak.aleksandra@gmail.com
 
 
Emilia Piętka
epietka@o2.pl
 
 
Milena Pijewska-Piotrowska
 
 
Agnieszka  Poniszewska
agnieszka.poniszewska@op.pl
 
 
Joanna  Sierakowska Sala: edukacja wczesnoszkolna
Foto Halina Trzeciak
europejczyk1@op.pl
 
 
Emilia  Zawrzykraj Sala: sala gimnastyczna
emilia.zawrzykraj@wp.pl