• Bezpieczna droga do szkoły

•       W styczniu 2021roku ogłoszono wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Moja bezpieczna droga do szkoły”. Udział wzięli uczniowie z klas I-III. Celem konkursu było propagowanie wśród uczniów zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, noszenia znaczków oraz kamizelek odblaskowych.  Prace uczniów, przypominają dzieciom, jak należy bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym. Laureaci:

I miejsce - Julia Niciak, kl. I

II miejsce- Szymon Rosiak, kl. III

III miejsce-Blanka Nowicka, kl. I

Życzymy dalszych sukcesów!

• Szanowni Państwo, od 18 stycznia br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych wracają do nauki stacjonarnej, w ścisłym reżimie sanitarnym. Każde dziecko musi więc zostać wyposażone w maseczkę i przestrzegać ściśle obowiązujących w szkole procedur. Zajęcia będą odbywać się wg planu obowiązującego w trakcie nauki stacjonarnej, trwającej do 7 listopada 2020 r. Uczniowie klas IV-VIII  nadal będą się uczyć zdalnie. Zmieniają się godziny odwozów: poniedziałek, wtorek (13.40), środa, czwartek, piątek (12.30). Do godzin odwozu będzie funkcjonować świetlica szkolna.