• O mnie

• Motto:

"Dla życia,a nie dla szkoły się uczymy."-Vitae,non scholae discimus.

Jestem nauczycielką z 18-letnim stażem pracy. Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego. Uczę przyrody, biologi i geografii, wychowania do życia w rodzinie a także pełnię funkcję wychowawcy świetlicy szkolnej się dziećmi. Pełnię obowiązki wychowawcy klasy czwartej Prowadzę Szkolne Kolo Turystyczne "Tropiciele przyrody", gdzie współpracując z PTTK  "Odział Ziemi Łęczyckiej" w Łęczycy organizuję rajdy i wycieczki po regionie. Wspólnie z panią Mileną Pijewską-Piotrowską pełnię funkcję opiekuna Samorządu Ucznoiwskiego, gdzie pomagam naszym uczniom w organizacji różnych wydarzeń i uroczystości szkolnych. W swoich zawodowych działaniach kieruję się zawsze zdrowym rozsądkiem. Najważniejszy jest dla mnie  uczeń, jego potrzeby i wymagania. Lubię swoją pracę i cenię sobie zdanie każdego dziecka.

Kompetencje przedmiotowo-metodyczne:

•  studia inżynierskie na kierunku ochrona środowiska w Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy

• studia magisterskie na kierunku ochrona środowiska w Akademii Techniczno-rolniczej w Bydgoszczy

• studium przygotowania pedagogicznego na Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy

•kurs pedagogiczny dla nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących

•studia podyplomowe na kierunku przyroda, biologia, geografia, wiedza o społeczeństwie,wychowanie do życia w rodzinie, doradztwa zawodowego

•kurs kwalifikacyjny z zakresu pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej