Szkoła Podstawowa w Leźnicy Małej

Logowanie
konkursy osiągnięcia sportowe lista prymusów

Nasze osiągnięcia

konkursy

Rok szkolny 2018/2019

29.10.2018 r. - III miejsce w VI Gminnym Konkursie Recytatorskim "Polska-nasza Ojczyzna" - Alicja Święcka, kl.I

29.10.2018 r. - I miejsce w VI Gminnym Konkursie Recytatorskim "Polska-nasza Ojczyzna" - Bartosz Chwiała, kl.III

Laureaci konkursu ogłoszonego w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018 - Miłosz Niciak, Mateusz Kujawa - kl.I, Eliza Saganiak, Julia Olczyk - kl.IV, Hubert Saganiak - kl.VI

Rok szkolny 2017/2018

23.05.2018 r. - I miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Jeden dzień z życia diabła Boruty" - Hubert Saganiak - kl.V

27.04.2018 r. - II miejsce w Powiatowych Potyczkach Matematycznych - Julia Tomczewska - kl.IV

27.04.2018 r. - III miejsce w Powiatowych Potyczkach Matematycznych - Zuzanna Andrzejczak - kl.IV

23.04.2018 r. - II miejsce w Powiatowym Teście Przyrodniczo-Ekologicznym w kategorii klas trzecich - Piotr Gąsiński - kl.III

23.04.2018 r. - I miejsce w Powiatowym Teście Przyrodniczo-Ekologicznym w kategorii klas pierwszych - Jakub Andrzejczak - kl.I

17.04.2018 r. - I miejsce zespołowo w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Natalia Nawrocka, Martyna Twardowska, Kacper Wieczorek ( kl.VII)

16.04.2018 r. - III miejsce - Bartosz Chwiała w Konkursie Recytatorskim Pięknie być człowiekiem (eliminacje gminne)

► 6.04.2018 r. - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień", na etapie okręgowym - Filip Budzyński, Piotr Gąsiński - kl.III, Zuzanna Andrzejczak - kl.IV

► 9.01.2018 r. - II miejsce zespołowo w XXIII Powiatowych Konfrontacjach Artystycznych Szkół - klasa VII

4.12.2017 r. - II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Stop - tu się nie pali!" - Marcel Nitecki - kl.I, Piotr Gąsiński - kl.III

30.11.2017 r. - II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Hasło promujące czytanie lub bibliotekę" - Eliza Saganiak, kl.III

27.11.2017 r. - I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bajkowy Eko Miś" - Dawid Andrysiak - kl.III

25.10.2017 r. - III miejsce w V Gminnym Konkursie Recytatorskim Wiersze Wandy Chotomskiej dla dzieci z klas I-III - Bartosz Chwiała - kl.II

25.10.2017 r. - I miejsce w V Gminnym Konkursie Recytatorskim Wiersze Wandy Chotomskiej dla dzieci z klas I-III - Piotr Gąsiński - kl.III

► Laureat konkursu ogłoszonego w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017- Piotr Gąsiński - kl.III

Rok szkolny 2016/2017

12.06.2017 r. - III miejsce w Gminnym Konkursie Przedszkolaki recytują - Paulina Król, 6-latki

12.06.2017 r. - I miejsce w Gminnym Konkursie Przedszkolaki recytują - Maja Barańska, 6-latki

27.04.2017 r. - wyróżnienie  w Konkursie Recytatorskim  Pięknie być człowiekiem (eliminacje rejonowe) - Piotr Gąsiński, kl.II

11.04.2017 r. - II miejsce zespołowo w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Natalia Nawrocka, Kacper Wieczorek ( kl.VI), Szymon Kaźmierczak (kl.V)

10.04.2017 r. - II miejsce - Bartosz Chwiała, kl.I , III miejsce - Piotr Gąsiński, kl.II - w Konkursie Recytatorskim Pięknie być człowiekiem (eliminacje gminne)

29.03.2017 r. - II miejsce w  Olimpiadzie Sportowej dla 5, 6-latków - Hubert Olczak, Jakub Andrzejczak, Rafał Gołdyn

22.03.2017 r. - III miejsce w Gminnym Turnieju w Halową Mini Piłkę Nożną Chłopców i Dziewcząt klas IV - Daniel Górski, Krystian Gluba, Alicja Augustyniak, Klaudia Staszczyńska, Dawid Domagała, Bartek Granosik

12.2016 r. - I miejsce w konkursie fotograficznym  Moja Mała Ojczyzna- Miejsca Pamięci, Walk i Męczeństwa organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę w Łęczycy - Nadia Pawlak - kl.VI

26.10.2016 r. - II miejsce w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim - Bartosz Chwiala - kl.I

 Rok szkolny 2015/2016

11.04.2016 r. - II miejsce zespołowo w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego -  Adrian Królak, Sebastian Wasiak, Karolina Święcka (kl.VI)

19.01.2016 r. - wyróżnienie w eliminacjach powiatowych konkursu plastycznego Zapobiegamy pożarom - Martyna Klonowicz, Natalia Nawrocka - kl.V

 Laureaci konkursu ogłoszonego w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2015- Marcin Wyrzykowski - kl.III, Roksana Jurczak - kl.IV

 Rok szkolny 2014/2015

30.05.2015 r -   III miejsce - Szymon Kamiński, kl. VI w powiatowym konkursie na prezentację multimedialną  „Cudze chwalicie, swego nie znacie – moja szkoła”.

28.05.2015 r -   I miejsce - Julia Harbatowicz, III miejce - Z. Andrzejczak - w kategorii klas pierwszych, I miejsce -  Daniel Górski - w kategorii klas drugich, II miejsce - Julia Święcka - w kategorii klas trzecich, w Gminnym Konkursie Matematycznym.

29.04.2015 r. - II miejsce zespołowo w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego -  Justyna Głyda, Szymon Kamiński, Adam Gralak (kl.VI), Karolina Święcka (kl.V)

21.04.2015 r. - I miejsce zespołowo w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego -  Justyna Głyda, Szymon Kamiński, Adam Gralak (kl.VI), Karolina Święcka (kl.V)

►27.03.2015 r. - III miejsce w powiatowych eliminacjach XXXVIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju  Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - Daria Nawrocka (kl. VI)

►10.12.2014 r. - I miejsce zespołowo w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców - Szymon Kamiński, Michał Kowalczyk, Patryk Kowalski, Kamil Łuczak (kl.VI)

 Rok szkolny 2013/2014

►02.06.2014 r. - III miejsce w Wielkim Finale Ekstraklasy zorganizowanym przez ORKE, wspierany przez WSiP - Justyna Głyda, Klaudia Górska - kl.V

21.05.2014 r - I miejsce w kategorii klas trzecich Martyna Twardowska   w Gminnym Konkursie Matematycznym.

14.04.2014 r. - II miejsce indywidualnie w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Michał Król (kl.VI)

08.04.2014 r. - I miejsce zespołowo w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Julia Królak, Michał Król (kl.VI), Justyna Głyda, Szymon Kamiński (kl.V)

03.2014 r. - wyróżnienie zespołowe w VI Przeglądzie Zespolów Artystycznych - P. Cerk, A. Wieczorek, A. Wojtczak, J. Królak, J. Podrzycka - kl.VI

03.2014 r. - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym  Plus - Minus - Piotr Cerk - kl.VI

10.02.2014 r. - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plasycznym Nie pal przy mnie, proszę! - Dominik Rosiak - kl.II

18.12.2013 r. - wyróżnienie w Gminnym konkursie Plasycznym Cztery  pory roku - Amelia Łanocha - kl.II

16.12.2013 r. - I miejsce  w kategorii klas drugich - Amelia Łanocha i III miejsce w kategorii klas trzecich - Natalia Nawrocka w Gminnym Przeglądzie Piosenki Świątecznej dla Najmłodszych

11.12.2013 r. - III miejsce zespołowo w Gminnym Turnieju  Tenisa Stołowego Chłopców - Michał Kowalczyk, Kamil Łuczak - kl.V, Michał Król, Adam Rogoziński - kl.VI

21.11.2013 r. - III miejsce  w powiatowym konkursie fotograficznym Moja mała Ojczyzna - Aleksandra Wieczorek- kl.VI

06.11.2013 r. - III miejsce zespołowo w gminnym konkursie ekologicznym EKO-ASY - Piotr Cerk - kl.VI, Szymon Kaźmierczak - kl.V, Karolina Święcka - kl.IV

14.09.2013 r. - II miejsce w konkursie wiedzy Bitwa nad Bzurą - Piotr Cerk - kl.VI

 Laureatka konkursu ogłoszonego w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2013- Natalia Zasada- kl.II

Rok szkolny 2012/2013

►15.04.2013 r. - II miejsce zespołowo w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Michał Król, Damian Nitecki (kl.V), Dawid Gołąb (kl.VI)

►22.03.2013 r. - III miejsce indywidualnie - Natalia Królak - kl.VI  w powiatowych eliminacjach 36. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

09.09.2012 r. - I miejsce zespołowo w historycznym konkursie wiedzy Bitwa nad Bzurą

Rok szkolny 2011/2012

02.04.2012 r. - II miejsce zespołowo w Gminnym Turnieju BRD - Patryk Królak, Bartosz Mikołajczyk, Krzysztof Kowalski - kl. VI

►15.03.2012 r. - III miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Patryk Królak - kl.VI

►05.03.2012 r. - I miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Milena Domagała - kl.VI

►05.03.2012 r. - II miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Patryk Królak - kl.VI

Laureaci konkursu ogłoszonego w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2011 - Eryka Twardowska -  kl.III, Bartosz Mikołajczyk - kl.VI     

Rok szkolny 2010/2011

          

25.05.2011r. - I miejsce zespołowo w Gminnym Konkursie Matematycznym dla klas I - III  - Izabela Rosiak, Adrian Królak - kl. I, Adam Gralak, Szymon Kamiński - kl. II, Piotr Cerk, Michał Król - kl. III

 

19.05.2011r. - II miejsce w powiatowych eliminacjach VI Wojewódzkiego Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie - Karolina Święcka, Adrian Królak - kl. I

 

o    III 2011 r. - wyróżnienie w XI edycji konkursu plastycznego (finał krajowy) organizowanego przez Renault w ramach programu edukacyjnego Bezpieczeństwo dla Wszystkich - uczniowie kl. IV 

Zobacz plakat

 

o  II miejsce w konkursie plastycznym "Powódź, pożar,dniem czy nocą, straż przychodzi ci z pomocą" (na szczeblu powiatowym) - Michał Kowalczyk kl. II

 

o Laureaci  konkursu w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2010 - Adam Nawrocki - kl.II,  Adam Gralak kl. II

 

Rok szkolny 2009/2010

  • 27.05.2010 - I miejsce zespołowo w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas I - III - Adam Gralak, Szymon Kamiński - kl. I, Piotr Cerk, Aleksandra Wieczorek - kl. II, Samanta Kmiecik, Izabela Nawrocka - kl. III.

 

  • 18.05.2010 - II miejsce w  powiatowych eliminacjach V Wojewódzkiego Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie  - Justyna Głyga, Kamil Łuczak - kl. I

 

  • 14.05.2010 -  II miejsce w konkursie  fotograficznym  "Osobliwości Doliny Rzeki Ner"  zorganizowanym przez Związek Gmin   Nadnerzańskich - Majka Łazińska, kl. VI. Wyróżnienie – Marcin Wojtczak – kl. VI.

 

  • 18.03.2010r. - Piotr Cerk, kl. II - nagroda (książka i dyplom) za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Kangurek" - edycja 2010