O konkursie Program 2014 wyposażenie EKO-ASY aktualności

Ekopracownia

O konkursie

W roku szkolnym 2012/2013 nasza placówka wzięła udział w  II edycji konkursu pt. "Moja wymarzona ekopracownia", zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Szkole przyznano wsparcie finansowe w wysokości 40 500zł, które wykorzystane zostało na utworzenie pracowni ekologiczno-przyrodniczej"Ekolandia". Sala wyposażona została w nowoczesne oświetlenie, meble, tablicę interaktywną z nagłośnieniem, laptopa, mikoroskopy, aparat fotograficzny i inne nowoczesne pomoce dydaktyczne. Na zajęciach z uczniami realizowany będzie Szkolny Program Edukacji Ekologicznej „ Dużo wiemy-przyrodę szanujemy” . Dzięki dobrze wyposażonej pracowni uczniowie w nowoczesny sposób zdobywać będą wiedzę  z zakresu edukacji przyrodniczo-ekologicznej.