• Szkolna procedura kontaktów z rodzicami

Szkolna procedura kontaktów z Rodzicami

1.   Spotkania z rodzicami odbywają się w określonych terminach lub po wcześniejszym umówieniu.

2.    Miejscem udzielania informacji o uczniu jest wyłącznie szkoła.

3.    Szkoła nie udziela informacji o dziecku telefonicznie.

4.    Obecność rodzica na zebraniach jest obowiązkowa.

5.   Raz w tygodniu każdy nauczyciel, o ustalonej godzinie jest do dyspozycji rodziców.

6.    Nauczyciel w trakcie lekcji i dyżurów nie przyjmuje rodziców.

7.   O zagrożeniu oceną niedostateczną rodzice powiadamiani są pisemnie miesiąc przed zakończeniem I półrocza i przed zakończeniem roku szkolnego.

8. Rodzice informują wychowawcę o zmianie numeru telefonu kontaktowego.

9. Wszelkie uwagi i wnioski, dotyczące funkcjonowania szkoły, rodzice kierują kolejno do: wychowawcy klasy, dyrektora, Rady Pedagogicznej, organu prowadzącego szkołę.

10.   Rodzice i nauczyciele, w trosce o poziom kontaktów i współpracy, przestrzegają zasad przyjętej procedury.