• O projekcie

•           W dniu 1 września 2010r. Fundacja Innkubator w partnerstwie ze Szkołą Podstawową w Leźnicy Małej rozpoczęła realizację projektu "Dobry start - lepsza przyszłość" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu IX "Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach", Poddziałanie 9.1.2. "Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych".

Beneficjentami ostatecznymi projektu są uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Leźnicy Małej.

Termin realizacji:

Projekt będzie realizowany od 1 września 2010 do 30 czerwca 2011r.

Cele projektu:

uzyskanie lepszych wyników ze sprawdzianu szóstoklasisty,

doskonalenie umiejętności współpracy w grupie, asertywności i kreatywności, wzrost poczucia własnej wartości,

przygotowanie do życia w społeczeństwie informacyjnym poprzez doskonalenie umiejętności posługiwania się technologiami ICT,

umiejętność logicznego myślenia, poszukiwania informacji z różnych źródeł i wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce,

zwiększenie aspiracji edukacyjnych i społecznych uczniów,

rozwijanie zainteresowań, uzdolnień oraz kompetencji kluczowych uczniów w zakresie nauk przyrodniczych, matematycznych, humanistycznych i informatyki.

Szczegółowych informacji udzielają:

Koordynator projektu - Anna Kubiak , tel. (42) 636 34 69
          Koordynator szkolny - Dorota Góralska, tel. (24) 721 18 60

Specjalista do spraw monitoringu i ewaluacji - Agnieszka Koch - Gajewska, tel. ( 42) 636 34 69