Szkoła Podstawowa w Leźnicy Małej

Logowanie

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Dorota  Andrysiak
Foto Elżbieta Ceglarska Wychowawca: klasa I
Sala: edukacja wczesnoszkolna
e_ceglarska@wp.pl
 
 
Włodzimierz Dudka
wlodek.dudka@op.pl
 
 
Maria Frontczak Wychowawca: klasa III
Sala: edukacja wczesnoszkolna
mfrontczak@onet.pl
Foto Magdalena Galant Wychowawca: klasa VII
galant.m@interia.pl
 
 
Dorota Góralska
 
 
Ewa Jagielska - Wnuk Wychowawca: klasa VI
 
 
Magdalena  Jasiaczek
mjch@op.pl
 
 
Bohdan  Kmiecik
 
 
Renata Kubiak
kubiak.renata@gmail.com
 
 
Aleksandra Matczak Wychowawca: klasa IV
matczak.aleksandra@gmail.com
 
 
Emilia Piętka Wychowawca: oddział przedszkolny (3,4,5-latki)
epietka@o2.pl
 
 
Milena Pijewska-Piotrowska
 
 
Agnieszka  Poniszewska Wychowawca: oddział przedszkolny (6-latki)
agnieszka.poniszewska@op.pl
 
 
Joanna  Sierakowska Wychowawca: klasa II
Sala: edukacja wczesnoszkolna
Foto Halina Trzeciak Wychowawca: klasa V
europejczyk1@op.pl
 
 
Emilia  Zawrzykraj Sala: sala gimnastyczna
emilia.zawrzykraj@wp.pl